فروردین: گل رز

شما گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می دهید . بسیار رک گو هستید و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است.

اردیبهشت: گل نسترن

فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید . دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید . خجالتی هستید و قابل اعتماد . سعی می کنید از مشاجرات دوری کنید.

خرداد: گل یاس سفید

رفتار دوستانه ای دارید . رک گو و پر حرف بوده و همین امر به جذابیت شما می افزاید . مانند گل یاس ، همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید . از رفتار بد دیگران سریع می گذرید . برای رفاقت ارزش زیادی قائلید.

تیر: گل بنفشه

زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و زیاد یا فراز و فرودهای آن مواجه می شوید . به جای داشتن درآمد جزیی به فکر درآمدهای کلان هستید . ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیتهای خلاقانه هستید . در خانه بیشتر از همه جا احساس امنیت و آرامش می کنید.

مرداد: گل شب بو

فردی با محبت ، خونگرم ، دلسوز اما کمی عصبی هستید . غالباً از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می شود . برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده می کنند.

شهریور: گل داوودی

جدی، متفکر و تا حدی اندیشمند هستید . در کارهایتان سرسختی و سماجت دارید و این مسئله گاهی به ضرر شما تمام می شود . به رغم آنکه شخص مهربانی هستید اما برخی اوقات رگه های نامهربانی در شما نمایان شده ک این مسئله دیگران را آزار می دهد.

مهر: گل زنبق

فرد مودبی هستید . به سرعت عصبانی می شوید ولی خیلی سریع به حالت اولیه باز می گردید . از زیبایی لذت می برید . فرد محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید . میل زیادی برای زندگی در شما موج می زند و از انجام هر کاری لذت می برید.

آبان: گل ارکیده

به سرعت تصمیم می گیرید و در انجام کارهایتان بسیار سریع و چابک هستید . تغییرات شغلی شما را نمی ترساند که این موضوع یکی از برتری های شخصیت شماست . توانایی استثنایی در سازماندهی کارهایتان دارید.

آذر: گل مریم

احساساتی ، صادق ، باوفا ، بشاش و خوش اخلاق هستید ، اما اگر بخواهید می توانید همزمان روی دیگر سکه را نیز نشان دهید . خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می دانید . کمال طلب و تا حدی رویایی هستید که در برخی موارد این رگه های شخصیتی به کمک شما می آیند.

دی: گل همیشه بهار

اهل رقابت و دوست بازی و قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید . بسیار توددار و در واقع درون گرا هستید ، از شادی دیگران شاد می شوید اما خود به سختی به آرزوهایتان دست می یابید.

بهمن: گل گلایل

باهوش هستید و می دانید چه می کنید. می خواهید همه امور مطابق میل شما باشد که البته گاهی می تواند به دلیل عدم توجه به نظر دیگران برایتان مشکل ساز شود . اما در مورد عشق صبور هستید . همواره اهدافی برای دستیابی دارید و واقعاً برای رسیدن به آنها تلاش می کنید.

اسفند: گل نرگس

مهربان ، با گذشت و بسیار تودار هستیدوبه هیچ وجه خودخواه نیستید . همیشه بهتربن را برای دیگران می خواهید . دوستانتان برایتان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می دانید . بین دوستان محبوب هستید و در خانواده نظر شما بر دیگران ارجحیت دارد.

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس